Anatomick tvarovaný polštář ALEX.100% latexová pěna.Předností je optimální zajištění podpory obratlů hlavy a krku,Rozdělen nosnosti podle vytvarovaných zon.Provzdušněnost jádra,snímat,potah-
Anatomický polštář z líné pěny Martin.Zabezbečuje elastickou oporu hlavy,má relaxač. účinky na krční a šíjové svaly.Rozměry 58x3x10x8 cm.Snímatelný potah u polštáře Martin.
Anatomický polštář z líné pěny je Matěj. Zabezpečuje elastickou oporu hlavy,má relaxační účinky na krční a šíjové svaly.Rozměry 64x38x10x8.Snímatelný a pratelný potah má polštář Matěj.
Anatomický polštář z viscoelastické pěny to je Madrid.Viscoelastická pěna se vyznačuje výbornou tvarovou pamětí.Tato pěna mění tuhost v závislosti na absorvovaném teple..
Anatomický polštář Kypr s nopkovým povrchem z viscoelastické pěny.Polštář napomáhá k dosažení dokonalé podpory krční páteře.Poltář má snímatelný a pratelný potah.Líná pěna je velice příjemná.
Cena od:1 265 Kč
Přihlášení
Košík
Počet zboží: 0 ks Cena zboží: 0,- Kč
Akční zboží
TORO - postel
Postel TORO je bez matrace a roštu, typy a ceny roštů najdete v samostatné ...
Marek letiště - postel
Provedení: klasik - smrk, buk je masivní postel Marek letiště. Postel je ...
Marek letiště senior - postel
Provedení: senior - smrk, buk je postel Marek letiště senior.Rozměry postele Marek ...